درباره مهندسان مشاور بیست

مهندسین مشاور بیست (Brothers Industrial Safety Team) تشکیل شده از مهندسان جوان رشته مهندسی صنایع ، مهندسی ایمنی صنعتی ،مهندسی برق و مهندسی عمران در سال 1395 گرد هم آمدند و با تشکیل یک تیم حرفه ای و با جذب افراد با تجربه که سالیان طولانی در این حرفه تخصص و تجربه کسب نموده اند و با به کار گیری امکانات داخل کشور به نوبه خود تلاش نموده تا بخشی از وظیفه انسانی و اجتماعی خود در زمینه بالا بردن سطح کیفیت محیط زیست و محیط کار را ایفا نماید. باشد که در واقع بتوانیم در اجرای هر چه بهتر آن نمره بیست بگیریم.

در حال حاضر مهندسین مشاور بیست در زمینه مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرا سامانه های ایمنی صنعتی ، تهویه صنعتی و تهویه مطبوع ، تولید و تامین تجهیزات ایمنی و صنعتی و برگزاری دوره های آموزشی و استاندارد های HSE و ISO فعالیت دارد.

بنیامین برادران طهوری

موسس مهندسین مشاور بیست

بنیامین برادران طهوری، کارشناس مهندسی صنایع و ایمنی صنعتی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1395 با هدف کار آفرینی و کمک به صنایع در زمینه های ایمنی و ارائه آسان و سریع خدمات و محصولات اقدام به تاسیس این تیم نموده است .

به این که شما سایت ما را مطالعه می نمایید ، مفتخر هستیم و خوش آمد می گوییم و آماده خدمت رسانی به شما و پذیرای پیشنهادات شما عزیزان هستیم. به امید شنیدن صدا و دیدار شما عزیزان.

زمینه های فعالیت تیم مهندسان بیست

لوگو ایزو - ایمنی صنعتی
لوگو تجهیزات و خدمات ایمنی صنعتی
dust collector logo تصفیه کننده صنعتی - غبارگیر خشک و تر
logo d studio

گروه Dstudio طراح ، گرافیست ، تدوین و سازنده تیزر همکار تیم مهندسان بیست در تهیه و تولید لوگو و تصاویر و کلیپ های پروژه می باشد. از پیج اینستاگرام DStudio دیدن کنید.

https://www.instagram.com/dstudiio/

مهندس فقیهی آرا کارشناس نرم افزار و طراح سایت
تیم مهندسان بیست افتخار همکاری با سرکار خانم مهندس فقیهی آرا را در زمینه طراحی سایت و قالب دارد. مهندس فقیهی آرا کارشناس نرم افزار کامپیوتر و طراح سایت سایت bisteam را برای تیم ما طراحی و پشتیبانی می نمایند.